breadcrumbs_revolution_theme

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ПП «Стандарт Комплект» працює з багатьма операторами експрес-доставки, що гарантує Вам своєчасну доставку в будь-який регіон України. Доставка по Запоріжжю здійснюється за домовленістю. По Україні доставка здійснюється транспортними компаніями: «Нічний Експрес», « Нова Пошта », « САТ», « Делівері ». Оплата послуг транспортних компаній - за рахунок одержувача. Також доставка може бути оплачена постачальником якщо вона включена в суму виставленого рахунку (обговорюється заздалегідь). Як правило, доставка замовлення вищепереліченими способами в інші міста України здійснюється протягом 1-3 днів.


ДОСТАВКА ДО ДВЕРЕЙ.

Можлива доставка "від дверей до дверей" за зазначеною адресою по всій Україні. Доставка здійснюється будь-яким обраним з перерахованих перевізників (Нова пошта, САТ).


САМОВИВІЗ

Покупець може забрати замовлення самостійно за адресою: м Запоріжжя, вул. Північне шосе д.12. Попередньо потрібно узгодити час і наявність товару на складі.


ОПЛАТА

Стандартно продукція пропонується до постачання на умовах 100% передоплати. В окремих випадках можливі інші варіанти.


МОЖЛИВІ ТАКІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

1.Оплата за безготівковим розрахунком (на розрахунковий рахунок підприємства). При оформленні замовлення в нашому інтернет-магазині з Вами зв'яжеться менеджер. Після уточнення деталей замовлення на вказаний e-mail буде відправлений рахунок на оплату в форматі PDF. 


2.Оплата післяплатою (оплата за товар при отриманні). При цьому варіанті оплати покупець оплачує вартість товару і доставки в відділенні Перевізника. Зверніть увагу: замовлення до 499 грн. післяплатою не потрапляють. При виборі способу доставки - доставка до дверей (додому до замовника) накладений платіж можливий при передоплаті в розмірі вартості доставки вантажу в обидва боки.


ПОВЕРНЕННЯ

Повернення будь-якої продукції можливий протягом 14 календарних днів з моменту придбання. Повернення грошових средст здійснюється протягом 10-ти банківських днів.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ:

Покупець може здійснити повернення товару належної якості протягом 14 календарних днів у разі невідповідності очікуванням. В даному випадку товар можна повернути за адресою вул. Північне шосе, д.12. або повернути товар перевізником на вказану адресу. При поверненні товару належної якості послуги перевізника оплачує покупець. Повернення грошових средст здійснюється протягом 10-ти банківських днів попередньо обумовленим способом (найчастіше таким же способом як був оплачений товар).


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ:

Покупець може здійснити повернення товару неналежної якості на протязі 14 календарних днів у разі якщо товар не відповідає замовленому (відрізняється найменування, замовлений розмір відрізняється від фактичного, доставлений товар при перевірці не відповідає заявленому ГОСТу або ТУ, що зазначений у сертифікаті / паспорті якості виробника і т.д.). В даному випадку товар можна повернути за адресою вул. Північне шосе, д.12. або повернути товар перевізником на вказану адресу. При поверненні товару неналежної якості послуги перевізника оплачує продавець. Повернення грошових средст здійснюється протягом 10-ти банківських днів попередньо обумовленим способом (найчастіше таким же способом як був оплачений товар).


ПРОДУКЦІЯ, ЯКА НЕ ПІДЛЯГАЄ ПОВЕРНЕННЮ І ОБМІНУ:

Товар, який був виготовлений / порізаний за індивідуальними розмірами замовника і має належну якість.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Замовлення, оплата за які надійшла до 13-00, відправляються в той же день, за умови роботи перевізника. При надходженні оплати після 13-00 товар відправляється на наступний день (за винятком вихідних). Ми не здійснюємо відправку автобусами, маршрутними таксі та залізничним транспортом.